O nás

 Apartmány ReLa 

Jsme rodinný podnik, který se nově specializuje na poskytování ubytování v soukromí. Nabízíme dlouhodobé ubytování pro ty, kteří hledají bydlení na několik měsíců (pracovní místo v okolí), ale také krátkodobé víkendové pobyty pro turisty, kteří chtějí poznávat krásy našeho regionu. Naše apartmány se nachází v klidné lokalitě v rodinném domě, který je obklopen krásnou přírodou. Zároveň jsme v blízkosti města, takže máte všechny potřebné služby a vybavení na dosah ruky.

  • Pronájem apartmánů
  • Dlouhodobé ubytování 
  • Víkendové pobyty
  • Soukromé ubytování v rodinném domě

Firma Apartmány ReLa je nově zřízená firma, která nabízí kvalitní ubytování v srdci jižních Čech. Náš rodinný dům se nacházejí v malebné obci nedaleko historického města Český Krumlov. Apartmán jsme začali pronajímat před krátkou dobou, ale velice rychle si našel své zákazníky. 

V našem apartmánu jsme chtěli zachovat odkaz mého otce, který byl vášnivý sběratel trofejí a měl rád přírodu, proto je jeden z pokojů laděn do loveckého stylu a nechybí mu ani dominantní kachlový krb.

Apartmány ReLa vznikají postupně a snažíme se poskytovat svým hostům domácí a přátelskou atmosféru, která vytváří pocit jako byste byli u svých přátel.

  • Založení firmy ReLa - V roce 2019 byla firma založena Renatou Langovou. Firma se zabývá výrobou sportovní, volnočasové a plážové módy. Vzhledem k tomu, že Renata je napaditá, vznikl projekt Apartmány ReLa. a rozhodla se pronajímat apartmány v rodinném domě v obci Srnín odkud pochází.
  • Rozšíření nabídky - V roce 2024 firma rozšířila svou nabídku o ubytování -  dlouhodobé pronájmy a víkendové pobyty.
Vytvořte si webové stránky zdarma!